Nach oben Pfeil
4 Blocks Logo 4 Blocks Logo

Odcinki

Vorschaubild zu Episode 1

Odcinek  1:
Ogień

Minął rok od wydarzeń ukazanych w finale pierwszego sezonu. Ten czas odcisnął na Tonim piętno. Choć rodzinny biznes idzie lepiej niż kiedykolwiek to śmierć Vince’a nie daje mu spokoju. Abbas trafia do więzienia, gdzie oczekuje na proces w sprawie zabójstwa policjanta.

Vorschaubild zu Episode 2

Odcinek 2:
Owce i lwy

By zachować pokój między gangami Toni składa propozycję Mohammadowi, głowie rodu al-Saafi. Przebywający w więzieniu Abbas próbuje odnaleźć się w nowej rzeczywistości i wypracować dla siebie odpowiednie miejsce w więziennej hierarchii. Maruf, młody diler i nowy partner Zekiego poznaje piękną i zdolną raperkę Ishę.

Vorschaubild zu Episode 3

Odcinek 3:
Krew

Gdy grupa Czeczenów atakuje transport narkotyków Mohammada, Toni zaczyna podejrzewać, że ma w swoich szeregach zdrajcę. Dochodzenie prowadzone przez Kutschę nabiera tempa, ale podwładni Toniego ignorują rozkazy policjanta. To prowadzi do serii zdarzeń, które będą miały daleko idące konsekwencje dla całego rodu Hamady.

Vorschaubild zu Episode 4

Odcinek 4:
Darmowe

Plan zemsty Mohammada kończy się fiaskiem. Toni musi stawić czoła prowokacjom Matthiasa Keila, młodego przedsiębiorcy zajmującego się nieruchomościami. Tymczasem Kutscha ma dla Latifa zaskakujące wiadomości dotyczące Amary.

Vorschaubild zu Episode 5

Odcinek 5:
Spokój

Kalila ma dość nasilających się walk o władzę i za wszelką cenę stara się zawrzeć pokój z klanem al-Saafi. Jej starania nie idą na marne, a Toni i Mohammad dochodzą do porozumienia. Kutscha wystawia na próbę lojalność Amary.

Vorschaubild zu Episode 6

Odcinek 6:
Naprawa

Ewa robi co może, by sprowadzić Abbasa w bezpieczne miejsce. Marufa czekają ciężkie chwile – musi zrozumieć co oznacza być członkiem rodu Hamady. Toni staje w obliczu ogromnego niebezpieczeństwa.

Vorschaubild zu Episode 7

Odcinek 7:
Zyski i straty

Zemsta, walka o władzę i zdrada: krótko przed nadchodzącą ceremonią ślubną ród Hamady, podobnie jak al-Saafi, musi zmierzyć się z konsekwencjami swoich dotychczasowych działań. Nieoczekiwanie na horyzoncie pojawia się nowy sojusznik.

Pfeil nächste Person Pfeil nächste Person

Pfeil vorherige Person Pfeil vorherige Person

Podsumowanie

Odcinek 1

Odcinek 2

Odcinek 3

Odcinek 4

Odcinek 5

Odcinek 6

Odcinek 7

Podsumowanie odcinków sezonu 1