
Abbas
Veysel Gelin
"Abbas widzi się już w roli nowego lidera rodziny i korzysta z życia, na które pozwalają mu nielegalne dochody jego klanu. Najważniejszy jest dla niego szacunek i honor rodziny – zrobi wszystko, by go bronić. Impulsywne zachowania Abbasa są jednak udręką dla Toniego. Abbas nie ufa Vince'owi, co prowadzi do spięć między braćmi.
Veysel Gelin zaczął rapować, będąc jeszcze nastolatkiem. W 2013 r. wydał swoją pierwszą składankę zatytułowaną „43 Therapie“. Następnego roku jego debiutancki album „Audiovisuell“ znalazł się na 17 miejscu niemieckiej listy albumów. Dla pochodzącego z Essen rapera „4 Blocks“ to debiut w produkcji telewizyjnej."

Toni
Kida Khodr Ramadan
"Toni przekazał operacyjną stronę działalności przestępczej klanu swojemu bratu, Abbasowi. Teraz główny bohater i jego żona Kalila chcą otrzymać niemieckie paszporty i zostać właścicielami nieruchomości. Jednak gdy policja konfiskuje dużą dostawę kokainy podczas nalotu i szwagier Latif zostaje aresztowany, Toni nie ma wyboru – musi przejąć stery biznesu klanu.
Kida Khodr Ramadan został odkryty przez reżysera Neco Çelika podczas obozu letniego, co zaowocowało jego debiutem w filmie „Alltag” (2003). Za „Ummah – Wśród przyjaciół” (2013), w którym Ramadan po raz pierwszy wystąpił u boku Fredericka Laua, aktor został nominowany do Niemieckiej Nagrody Filmowej i Niemieckiej Nagrody Aktorskiej. W 2017 r. możemy zobaczyć go w filmie „Nur Gott kann mich richten“.

Amara
Almila Bagriacik
"Amara jest w szoku, po tym jak jej mąż, Latif, zostaje aresztowany na jej oczach tuż przed ich domem. Kobieta zdaje sobie sprawę, jak bardzo jej życie jest powiązane z działalnością przestępczą jej rodziny. Latif trafia do więzienia, a Toni i Abbas starają się ukryć swoją siostrę Amarę oraz jej syna, Adama.
Almila Bagriacik zadebiutowała w wielokrotnie nagradzanym filmie dramatycznym „Obca” (2010). Następnie wystąpiła w rolach epizodycznych w serialach takich jak „Der Lehrer“ (2012) czy „Der Kriminalist“ (2014). Pierwszą produkcją kinową, w której zagrała Bagriacik był film „Hördur - Zwischen den Welten“ (2015), za którą została nominowana przez Stowarzyszenie Niemieckich Krytyków Filmowych do nagrody dla najlepszej aktorki w 2015 r. Almila Bagriacik została także nominowana jako najlepsza nowa aktorka do nagrody Bunte New Faces Award 2016 za rolę w „Mitten in Deutschland: NSU - Die Opfer“. W 2017 r. można zobaczyć ją w dwóch filmach telewizyjnych z serii krymskiej, „Kommissar Pascha“."

Kalila
Maryam Zaree
"Mając na względzie bezpieczeństwo swojej rodziny, Kalila naciska na Toniego, by porzucił działalność przestępczą. Gdy Latif zostaje aresztowany, Toni znów wchodzi w machinerię rodzinnych interesów, co nie podoba się Kalili. Żona Toniego chce zadbać o dobrą przyszłość dla siebie i córki Serin, więc robi wszystko, by pomóc mężowi i go chronić.
Urodzona w Teheranie Maryam Zaree dorastała we Frankfurcie nad Menem i ukończyła szkołę filmową Filmuniversität Potsdam-Babelsberg. Zyskała sławę po wystąpieniu w produkcji kinowej „Shahada” (2010), za rolę w której otrzymała wiele nagród. Na swoim koncie ma kilka ról w koprodukcjach europejskich, takich jak „Le Chant des Hommes” (2015). Występuje też gościnnie w teatrach, np. Schaubühne am Lehniner Platz czy Gorki Theater Berlin. Maryam Zaree jest również pisarką i obecnie pracuje nad preprodukcją swojego pierwszego pełnometrażowego filmu dokumentalnego."

Ewa
Karolina Lodyga
"Ewa, żona Abbasa i była tancerka, jest Polką – to jedyna osoba o innym pochodzeniu niż arabskie w klanie Hamady. Dziewczyna czuje się obco w tym środowisku. Uważa też, że nie jest szanowna. Nieustannie powtarza Abbasowi, że brak szacunku w stosunku do niej ma także zły wpływ na jego wizerunek. Zachęca go do wzmocnienia swojej pozycji względem Toniego i do przejęcia kontroli nad rodzinnym interesem.
Karolina Lodyga rozpoczęła swoją karierę aktorską, odgrywając główną rolę w niemieckim serialu „Anna und die Liebe” w latach 2008–2010. Serial ten pozwolił jej zaistnieć na srebrnym ekranie. Następnie otrzymała wiele ważnych ról w serialach i filmach, takich jak „Im Angesicht des Verbrechens“ (2010) czy „Heimat ist kein Ort“ (2014). W 2016 r. można było zobaczyć ją w produkcjach „Das Recht, sich zu sorgen“, "Kommissarin Heller: Hitzschlag“ i „Keine Ehe ohne Pause“."

Latif
Massiv
"Latif kontroluje wraz z Abbasem narkotykowy biznes klanu Hamady, transportując kokainę i handlując nią ze swojego garażu. Latif kocha swoją żonę, Amarę i jej syna, ale kara więzienia może doprowadzić do rozłamu młodej rodziny.
Będąc jeszcze nastolatkiem, Massiv (Wasiem Taha) przeprowadził się wraz z rodziną do Berlina, by tam dołączyć do lokalnej sceny hip-hopowej. Jego debiutancki album „Blut gegen Blut“ pojawił się na sklepowych pułkach w 2006 r. Od tego czasu artysta wydał kilka albumów, a także biografię „Massiv: Solange mein Herz schlägt“ [Massiv: dopóki bije moje serce] (2012), napisaną we współpracy z pisarką Mariam Noori. „4 Blocks“ to telewizyjny debiut Massiva.

Kemal
Sami Nasser
"W młodości Kemal należał do „Southeast Warriors“, tak samo jak Toni i Vince. Obecnie jest jednym z najbardziej zaufanych ludzi Toniego i Abbasa. Jest odpowiedzialny za drobniejsze interesy klanu, takie jak ochrona straży czy nadzór należących do rodziny salonów gier.
Sami Nasser zadebiutował w filmie „Ummah – Wśród przyjaciół” w 2013 roku u boku Kida Ramadana i Fredericka Laua. W tym samym czasie „Bóg jest wielki“, film krótkometrażowy z jego udziałem, odnosił sukcesy na międzynarodowych festiwalach filmowych. Następnie aktor był zaangażowany w komedię „Drei Türken und ein Baby“ (2013) oraz dramat „After Spring comes Fall“ nagrodzony statuetką New Berlin Film Award. W 2017 r. Nasser pojawi się w nominowanym do nagrody Maxa Ophülsa „Straßenkaiser“, a także „Nur Gott kann mich richten“."

Kartoffel
Erkan Sulcani
"Achmed, nazywany przez wszystkich Kartoflem, należy do wewnętrznego kręgu klanu. Jest osobą odpowiedzialną za dyscyplinę i zastraszanie – z nim nie ma miękkiej gry. Jednocześnie jest odpowiedzialny za „delikatniejsze” zadania, takie jak mieszanie i pakowanie kokainy.
Cash Money Erkan (Erkan Sulcani) zaistniał w Niemieckiej Federacji Zapaśniczej jako zapaśnik o wyjątkowych zdolnościach technicznych i jako główny członek zespołu zapaśniczego „Cash Money Mafia“. W 2015 r. Sulcani zadebiutował jako aktor w pięcioodcinkowym serialu internetowym „Helden der Hauptstadt“."

Zeki
Rauand Taleb
"Zeki i jego najlepszy przyjaciel Issam są gońcami klanu Hamady – są odpowiedzialni za dystrybucję narkotyków wśród drobnych dilerów dzielnicy Neukölln i za dostarczanie przychodów. Zeki marzy o wypracowaniu sobie wyższej pozycji w klanie. Wszystko, co powiedzą Toni i Abbas jest dla niego święte, a szacunek rodziny Hamady jest dla niego sprawą priorytetową. Dla klanu jest w stanie poświęcić wszystko, nawet swoich najbliższych.
Rauand Taleb zadebiutował w mini serialu wojennym „Nasze matki, nasi ojcowie” (2013). Następnie zagrał w wielu filmach krótkometrażowych, produkcjach telewizyjnych, np. „Tatort: Schutzlos” (2014), a także produkcjach teatralnych, takich jak „Geächtet“ (2016) w berlińskim Teatrze przy Kurfürstendamm. Wyreżyserowany przez niego film krótkometrażowy „Jeder Kanake gegen jeden Kanaken“ (2012) otrzymał nagrodę na Bawarskim Festiwalu Filmowym Młodzieży i Nagrodę Frankofońskiej Telewizji za film krótkometrażowy."

Issam
Emilio Sakraya
"Issam pracuje jako goniec klanu Hamady wraz z Zekiem, ale jest znacznie bardziej powściągliwy i rozważny niż jego przyjaciel. Zaczyna kwestionować pewne sprawy, ale chce być lojalny wobec przyjaciela. W konsekwencji Zeki ma na niego duży wpływ i wciąga go w sytuacje prowadzące do kłopotów.
Emilio Sakraya występuje przed kamerą od dziewiątego roku życia – zadebiutował jako młody Bushido w „Zeiten ändern sich“ (2010). Następnie pojawił sie w „Bibi & Tina“ (2014, 2016), a także produkcjach telewizyjnych, takich jak „Mitten in Deutschland: NSU – Die Opfer“ (2016)."

Ruffi
Ronald Zehrfeld
"Rainer „Ruffi“ Ruff jest szefem Cthuhlu, klubu rockersów pełnego odmieńców i wyrzutków. Do jego źródeł dochodów należy handel narkotykami i prostytucja. Gdy klan Hamady ma problemy z dostawą, Ruffi natychmiast korzysta z okazji i przejmuje rewiry rodziny w Neukölln, Hasenheide i Görlitzer Park.
W czasie studiów na Akademii Teatralnej Ernsta Buscha Ronald Zehrfeld występował na deskach teatru Deutsches Theater w Berlinie. Pierwsza produkcja kinowa, w której wziął udział to „Pod Czerwoną Kakadu“ w reżyserii Dominika Grafa (2006). Następnie wystąpił w serialu kryminalnym „Im Angesicht des Verbrechens“ (2010), kolejnej kreacji Grafa, za który otrzymał Nagrodę Grimme'a i Nagrodę Niemieckiej Telewizji jako członek zespołu. W 2016 r. Zehrfeld otrzymał Niemiecką Nagrodę Filmową dla najlepszego aktora drugoplanowego w filmie „Fritz Bauer kontra państwo“ (2015)."

Kutscha
Oliver Masucci
"Hagen Kutscha prowadzi dochodzenie w sprawie klanu Hamady, ale jak na razie nie może niczego udowodnić. Po udanym na nalocie na Latifa wierzy, że w końcu będzie miał obciążające dowody. Ku zadowoleniu Hagena napięcia między klanem a Cthuhlu jeszcze bardziej osłabiają rodzinę Hamady.
Oliver Masucci ukończył Berliński Uniwersytet Sztuk i był m.in. stałym członkiem obsady wiedeńskiego teatru Burgtheater. Za kreację Hitlera w „On wrócił“ (2015) Masucci został nominowany do Niemieckiej Nagrody Filmowej 2016 dla najlepszego aktora pierwszoplanowego. W 2017 r. pojawia się między innymi w serialu wyprodukowanym przez Netflix, „Dark“."

Nico
Ludwig Trepte
"Jako goniec, Nico jest prawą ręką Ruffiego, szefa Cthuhlu. Wybuchowa natura tego porywczego rockersa szybko wyrobiła mu reputację. Nico zaopatruje sprzedawców w marihuanę, kokainę i kryształ, a także próbuje pozyskać dilerów klanu Hamady. Ma wyjątkowo napięte relacje z Zekiem i Issamem.
Jego pierwszą rolą filmową była postać Ludwiga Trepte'a w „Kombat Sechzehn“ (2005). Następnie wystąpił w „Guten Morgen, Herr Grothe" (2008) i „Ihr könnt euch niemals sicher sein“ (2009). Za swoje role otrzymał Nagrodę Grimme'a, a także specjalną nagrodę dla najlepszego aktora na Festiwalu Filmowym w Baden-Baden. Trepte przyciągnął uwagę międzynarodową swoimi kreacjami w trzyodcinkowym serialu „Nasze matki, nasi ojcowie” (2013) i produkcji „Deutschland 83“ (2015)."

Vince
Frederick Lau
"Jako nastolatek Vince był bliskim przyjacielem Toniego. Obydwoje byli członkami „Southeast Warriors“ – źródła niepokoju w dzielnicy Neukölln. Po latach bez kontaktu Vince wraca do Berlina i szybko staje się zaufaną osobą Toniego. Ma on wesprzeć swojego przyjaciela w reorganizacji rodzinnego interesu i pomóc mu wyjść ze świata przestępczości.
Przełomowym momentem dla Fredericka Laua był film „Fala“ (2008) – za swoją rolę drugoplanową otrzymał niemiecką nagrodę filmową „Lola“ . W 2011 r. został nagrodzony statuetką Grimme'a za „Neue Vahr Süd“ (2010), a w 2015 r. przyznano mu Niemiecką Nagrodę Filmową za rolę w filme „Victoria“. Ten wszechstronny aktor ukazał się także w komedii romantycznej „SMS für Dich“ (2016) i bajce „Das kalte Herz“ (2016). W 2017 r. zobaczymy go natomiast w „Simple“. „4 Blocks“ to druga po „Mordkommission Berlin 1“ produkcja, nak którą pracuje wraz z reżyserem Marvinem Krenem."



