Nach oben Pfeil
4 Blocks Logo 4 Blocks Logo

Odcinki

Odcinek 1: Bracia

Odcinek 1:
Bracia

Toni Hamady chce porzucić rodzinny biznes, żeby wraz z żoną i córką wieść spokojne życie z dala od przestępczości. Jednak po nalocie policyjnym Toni musi wejść do akcji, by ocalić działalność klanu. Jego frustrujący brat wcale mu w tym nie pomaga. Niespodziewanie pojawia się Vince, przyjaciel z młodości Toniego, dzięki któremu główny bohater może odzyskać nadzieję na lepsze jutro.

Odcinek 2: Fałszywa dziewiątka

Odcinek 2:
Fałszywa dziewiątka

Toni zostaje wypuszczony z więzienia za kaucją. Ściera się ze swoim bratem, Abbasem i wyjaśnia mu, kto tu teraz rządzi. Abbas jest głęboko zraniony, zazdrosny i podejrzliwy względem Vince'a. Postanawia go sprawdzić, ale koniec końców musi przyznać, że przyjaciel Toniego jest osobą godną zaufania. Toni robi interesy z podejrzanym dilerem, Klausem Schillerem, przez którego zostaje oszukany.

Odcinek 3: Ibrahim

Odcinek 3:
Ibrahim

Krótko przed spotkaniem z klanem Hamadych Klaus Schiller zostaje aresztowany. Toni podejrzewa, że to przez Vince’a interes nie doszedł do skutku. Vince szybko rozwiewa jego wątpliwości i pokazuje mu, jak rozwiązać problem z kokainą zanim Cthulhu przejmą dzielnicę Neukolln. W dowód wdzięczności Toni przedstawia Vince’a enigmatycznemu liderowi rodziny.

Odcinek 4: Zdrada

Odcinek 4:
Zdrada

Po kłótni z Abbasem Amara prosi Vince’a o ochronę. Toni dowiaduje się, że jego brat przekupił zamarłego policjanta, Roberta Johna. Stosunki braci coraz bardziej się zaostrzają, więc wujek Hakeem każe Abbasowi natychmiast wyjechać z Berlina. Gdy lider rodziny zostaje zaatakowany przez Rockersów, Abbas znajduje inne rozwiązanie.

Odcinek 5: Bezradność

Odcinek 5:
Bezradność

Toni nie wierzy, że za śmierć jego wujka odpowiedzialni są Cthulhu i podejrzewa, że zabójcą jest ktoś z jego własnych szeregów. Abbas wykorzystuje sytuację, żeby wszcząć wojnę z Rockersami i zostać nowym liderem klanu. Jednocześnie Amara odkrywa prawdziwą przyczynę powrotu Vince’a. Konfrontuje się z nim, a on składa jej nieoczekiwaną propozycję.

Odcinek 6:

Odcinek 6:
Dead Man Walking

Vince pokonuje w walce Toniego. Nie wydaje go innym – chce, żeby Toni pomógł mu wsadzić Abbasa za kratki. Stawia jeden warunek: Toni musi uspokoić sytuację i pomóc Vince’owi opuścić Berlin z Amarą. Toni zostaje jednak porwany i Vince musi wybrać między przyjacielem a możliwością rozpoczęcia wszystkiego od nowa.

Pfeil nächste Person Pfeil nächste Person

Pfeil vorherige Person Pfeil vorherige Person

Podsumowanie

Odcinek 1

Odcinek 2

Odcinek 3

Odcinek 4

Odcinek 5

Odcinek 6

Podsumowanie odcinków sezonu 2